O autorze
Grzegorz Grzybek: Na co dzień realizuję się w pracy z zespołem agencji Gogler. Od początku istnienia natemat.pl piszę o jakości polskich miast, markach miast i marce Polski. Już przeszło ponad 300 tekstów. Najnowsze teksty powstają we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną. Dziękuję, że je czasami czytacie :) g.grzybek@gogler.pl www.citybranding.blog.pl

Umarliście?

"Od twarogu z Chojnic jeszcze nikt nie umarł".. wierzcie w to lub nie, ale to prawda;)

Z badań wynika również, że wspomniany twaróg nie ma wpływu na powodzie w Rosji, ale za to cudownie wybiela zęby.

A tak zupełnie serio.. wspominam o tej reklamie z dwóch powodów. Po pierwsze wykorzystuje efekt pochodzenia. Producent zakłada, że jak coś jest "stąd" to ludzie bardziej to lubią, bardziej temu ufają. Bo to nasze! Po drugie reklama wygrała konkurs "Chamlety". Konkurs na najgorszą reklamę zewnętrzną.

Swoje miejsce znalazł tutaj również Prezydent Napieralski za hasła "ludzie do życia potrzebują porozumienia niczym tlenu, bez niego nie ma życia" oraz "świat jest lepszy, kiedy widzimy w innych człowieka".W kategorii reklama telewizyjna, chamleta otrzymała firma Militaria.pl, za reklamę pistoletu NICIS. Znalazłem tylko/aż taką..Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia za rok.

GG
Trwa ładowanie komentarzy...